Tilbake til alle rapporter

Veiskiltet er påkjørt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Odd Gjerpe 08:34, tir. 6 november 2018

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Veiskiltet opp til blindveien er påkjørt og brukket

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 09:33, tir. 4 desember 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Odd Gjerpe 09:33, tir. 4 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?