Tilbake til alle rapporter

To etterfølgende lysmaster som ikke lyser på sykkel og gangsti. Noe som gjør at det er svært mørkt når ungene skal på skola.

Rapportert i kategorien Gatelys av Lars Fosse 13:09, tir. 6 november 2018

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Mangler lys i to gatelykter. Den ene ble også rapportert sist vinter. For ett par uker siden passerte bil med lift uten å gjøre noe med disse to.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei og takk for henvendelse.

    Vi må leie inn mannskap og lift for dette, så vi må samle opp noen flere lyspunkt før vi tar «aksjon» på det. Da tar vi en runde på alle innmeldte gatelys. Dette vil vi gjøre i løpet november.

    Publisert anonymt 13:16, fre. 9 november 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:14, tir. 4 desember 2018

  • Er blitt lys i en av to master

    Sendt inn av Lars Fosse 21:14, tir. 4 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:38, ons. 2 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter