Tilbake til alle rapporter

Skittent toalett

Rapportert i kategorien Offentlige toaletter av Harald Brynlund-Lima 07:30, ons. 7 november 2018

Sendt til Strand 4 minutter senere

Herretoalettet på venterommet lukter skikkelig vondt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 08:34, ons. 12 desember 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Harald Brynlund-Lima 08:34, ons. 12 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?