Tilbake til alle rapporter

Skittent toalett

Rapportert i kategorien Offentlige toaletter av Harald Brynlund-Lima 07:30, ons. 7 november 2018

Sendt til Strand 4 minutter senere

Herretoalettet på venterommet lukter skikkelig vondt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 08:34, ons. 12 desember 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Harald Brynlund-Lima 08:34, ons. 12 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?