Tilbake til alle rapporter

Gatelys med barnehage som ikke har fungert på lenge.

Rapportert i kategorien Gatelys av Ronny Ranestad Larsen 18:06, tir. 13 november 2018

Sendt til Evje og Hornnes og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Gatelys har vært ute av drift i lengre tid med barnehagen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?