Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:51, tir. 13 november 2018

Sendt til Søgne og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Vi savner gatelys flere steder, i krysset og i veien innover til Lastad.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:25, ons. 12 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?