Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:33, tor. 15 november 2018

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Her må det nok byttes pære 🙂

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 15:53, fre. 14 desember 2018

  • Still open, via questionnaire, 22:03, søn. 3 februar 2019

  • Still open, via questionnaire, 00:21, man. 4 mars 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 05:23, man. 1 april 2019

  • Tok latterlig lang tid

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 05:23, man. 1 april 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?