Tilbake til alle rapporter

Nytt gatelys i og rundt krysset i Braskereidsvegen

Rapportert i kategorien Gatelys av Kjell Arild Hegsvold 20:01, tor. 15 november 2018

Sendt til Våler og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Vegvesenet TOK NED de lysene som VIRKET da de la om krysset og lovet nytt gatelys da krysset skulle åpnes. NÅ MÅ dette ordnes! Det er VELDIG trafikk farlig for alle trafikanter som ferdes i dette området! DETTE HASTER!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:16, man. 17 desember 2018

  • Det er startet med lys på Hovedveien, men i Braskereidsvegen er det ikke påbegynt noe. Det sto lyspunkt der også som ble tatt ned da krysset ble ombygd. Forventer at dette også settes opp igjen? Det er MANGE fotgjengere i dette området!

    Sendt inn av Kjell Arild Hegsvold 10:16, man. 17 desember 2018

  • Det er nå lys på Riksveien, men mørkt på Braskereidsvegen som sagt tidligere. Når blir dette ordnet?

    Sendt inn av Kjell Arild Hegsvold 17:49, tir. 15 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter