Tilbake til alle rapporter

Lyspære gåen ved postkassestativ

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:11, tor. 15 november 2018

Sendt til Froland og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Lyspære gåen ved postkassestativ

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?