Tilbake til alle rapporter

Svært hull i vei

Rapportert i kategorien Hull i vei av bruheim@yahoo.com 20:34, fre. 16 november 2018

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Svært hull i asfalten (som blir gradvist større og større) i Marinabakken v. snuplass for buss

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av bruheim@yahoo.com 21:57, fre. 14 desember 2018, markert som fikset

  • Løst

    Sendt inn av Ken Bruheim 09:16, tirsdag 23 februar 2021, åpnet på nytt

  • Løst

    Sendt inn av Ken Bruheim 09:17, tirsdag 23 februar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter