Tilbake til alle rapporter

Mange defekte lys i Tyssedalstunellen Rv13

Rapportert i kategorien Gatelys av Jon Inge Seim 20:19, lør. 17 november 2018

Sendt til Odda og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Det har i lengre tid vært mange defekte lys i taket som aldri blir fikset. Tunellen er mørk inni pga for svake lys og defekte lys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:02, søn. 16 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:17, søn. 13 januar 2019

  • Problemet er ikke fikset selv ved gjentatte purringer.

    Sendt inn av Jon Inge Seim 17:17, søn. 13 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:24, søn. 10 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:15, søn. 10 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:52, søn. 7 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:23, man. 6 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter