Tilbake til alle rapporter

Mye vann renner inn i veibane før tunellmunningen Tyssedalstunellen Rv13

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Jon Inge Seim 20:25, lør. 17 november 2018

Sendt til Odda og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Det har siden kraftverket startet opp rent mye vann gjennom en drenering som kommer ut av fjellet ovenfor tunellmunningen retning Tyssedal. Dette vannet renner langs fjellet og ut i veibanen med resultat glatt vei og issvuller ved kulde. Ser røret er alt for kort og burde forlenges ut i elva.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 00:02, søn. 16 desember 2018

  • Still open, via questionnaire, 17:16, søn. 13 januar 2019

  • Problemet ikke løst. Mye is ved kulde rett etter svingen

    Sendt inn av Jon Inge Seim 17:16, søn. 13 januar 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 17:25, søn. 10 februar 2019

  • De holder på med å fikse dette nå.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Jon Inge Seim 17:25, søn. 10 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?