Tilbake til alle rapporter

Skilt i krysset Skjeggedalsveien/RV13 nedkjørt i natt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Jon Inge Seim 11:21, søn. 18 november 2018

Sendt til Odda og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Skiltet er kjørt ned og ligger ut i veien sammen med mye deler fra bilen eller skiltet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 14:34, søn. 16 desember 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Jon Inge Seim 14:34, søn. 16 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?