Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i busstoppen

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp av evacam@gmail.com 08:07, ons. 21 november 2018

Sendt til Elverum 3 minutter senere

Etter kraftig vind i august, som førte til at daværende strømmast med lys gikk i bakken, har det ikke kommet opp ny lampe. Det er en busstopp, så hadde vært greit at man ble sett.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?