Tilbake til alle rapporter

Lyktestolpe mangler armatur

Rapportert i kategorien Gatelys av Cato Bøe 09:54, tor. 22 november 2018

Sendt til Sund og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Lyktestolpe ved forgjengerovergang mangeler hele toppen, kun stolpe står igjen. Dette er en kritisk overgang, med mye trafikk inn mot bussterminal.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette ble ordnet svært fort, og det er godt lys ved dette overgangsfeltet nå.

    Sendt inn av Cato Bøe 12:15, tor. 20 desember 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter