Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Aina Johannessen 12:40, tor. 22 november 2018

Sendt til Hobøl og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Fortsatt ikke byttet lyspære i et gatelys som har vært meldt inn flere ganger av flere personer

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 19:55, tor. 20 desember 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Aina Johannessen 19:55, tor. 20 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?