Tilbake til alle rapporter

Ikke reparert asfalt etter at det ble gravd pga jobb på vannrøe

Rapportert i kategorien Hull i vei av Kristine 10:22, lør. 1 desember 2018

Sendt til Lindås og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Det har vært hull i asfalt i lang tid etter graving pga feil på vannrør i grunnen. Asfalt er ikke fikset, er bare lagt på grus som blir hullete. Hullet ligger i et kryss/sving som er uoversiktlig. Mange unngår å kjøre i hullet og ligger dermed på feil side av veien, noe som er skummelt. Mye barn i området, da dette er like i nærheten av lekeplass.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:08, tor. 3 januar 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Kristine 10:49, man. 4 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter