Tilbake til alle rapporter

Ødelagte gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:46, tir. 4 desember 2018

Sendt til Bømlo og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Fleire mørklagte/ødelagte gatelys ved adresse Hiskavegen 40, fylkesveg 14 vegnamn Hiskavegen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:01, tir. 1 januar 2019

  • Gatelys er reparert og ok

    Publisert anonymt 15:09, lør. 5 januar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter