Tilbake til alle rapporter

Hullete vei. Gjelder hele veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 10:53, fre. 28 desember 2018

Sendt til Søgne og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Dype hull i veien. Dårlig standard

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 15:01, fre. 25 januar 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 15:01, fre. 25 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?