Tilbake til alle rapporter

Gatelys nær postkasse feiler

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:56, fre. 28 desember 2018

Sendt til Sokndal og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Lyspæra i gatelyset holder muligens på å gå. Slår seg av og på med 1 minutts mellomrom på kveldstid. Veldig irriterende med diskotek utenfor huset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:08, lør. 26 januar 2019

  • Nå er lyspæra gåen og det er helt mørkt.

    Publisert anonymt 13:10, lør. 26 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?