Tilbake til alle rapporter

Mørk gate, mangler belysning.

Rapportert i kategorien Gatelys av Pavel Rozinek 00:27, søn. 30 desember 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 3 minutter senere

Melder til kommunen uholdbær forhold. Manglende gatelys svekker fremkommeligheten, trafikksikkerheten og personsikkerhet. Det er stor behov for å installere belysning i hele gata. Dette er kommunens ansvaret, hoper for hurtig rettelse. Sted Korterødveien frem til 123 og fra 121 videre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • 😨

    Publisert anonymt 14:20, søn. 30 desember 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:39, søn. 27 januar 2019

  • Ingen respons fra de som er ansvarlig for dette. :-(

    Sendt inn av Pavel Rozinek 12:39, søn. 27 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:25, søn. 24 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:47, søn. 24 mars 2019

  • Dårlig oppfølging fra de som har ansvaret.

    Sendt inn av Pavel Rozinek 20:47, søn. 24 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:27, søn. 21 april 2019

  • Problemer fortsetter, ingen endring.

    Sendt inn av Pavel Rozinek 22:27, søn. 21 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:37, man. 20 mai 2019

  • “Problemer fortsetter, ingen endring.”

    Sendt inn av Pavel Rozinek 17:37, man. 20 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:19, man. 17 juni 2019

  • Ingen endring, håper på snart forbedring NÅ.

    Sendt inn av Pavel Rozinek 19:19, man. 17 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:23, man. 15 juli 2019

  • Ingen endring, håpløst situasjon. Ingen som tar ansvar.

    Sendt inn av Pavel Rozinek 20:23, man. 15 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:08, man. 12 august 2019

  • “Ingen endring, håpløst situasjon. Ingen som tar ansvar.”

    Sendt inn av Pavel Rozinek 21:08, man. 12 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:02, man. 9 september 2019

  • :-(

    Sendt inn av Pavel Rozinek 22:02, man. 9 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:37, man. 7 oktober 2019

  • Venter, venter og er forbanna. :-(

    Sendt inn av Pavel Rozinek 22:37, man. 7 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:07, tir. 5 november 2019

  • 👹 håpløst.

    Sendt inn av Pavel Rozinek 08:07, tir. 5 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:04, tir. 3 desember 2019

  • Er dritt lei. Ingen interesse fra Haldne kommunens Veiavdeling ledet av Jan Erik Hansen 99533342

    Sendt inn av Pavel Rozinek 18:04, tir. 3 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:28, tir. 31 desember 2019

  • Tviler på at dette hjelper, ingen interesse å ta ansvar.

    Sendt inn av Pavel Rozinek 20:28, tir. 31 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:51, tirsdag 28 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:16, onsdag 26 februar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:40, onsdag 25 mars 2020

  • Ingen interesse å ta ansvar, Tilstanden er uendret. :-(

    Sendt inn av Pavel Rozinek 11:40, onsdag 25 mars 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:23, onsdag 22 april 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:17, onsdag 20 mai 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:01, onsdag 17 juni 2020

  • Hjelper ingenting, ingen endring og vinter og mørketid kommer 100% tilbake.

    Sendt inn av Pavel Rozinek 18:01, onsdag 17 juni 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter