Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Knut Nyhus 17:26, tor. 3 januar 2019; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sørum 4 minutter senere

Gatelys mørke fra kryss Auliveien/ Hagaveien langs fylkesvei 175 til Auli kirke Mvh Knut

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyset ble ordnet etter ca 2 dager Meget bra😀

    Sendt inn av Knut Nyhus 19:18, tor. 31 januar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter