Tilbake til alle rapporter

Fv107 Hellvikskogvei, to mørke på rad gjennom svingen ved Liaveien

Rapportert i kategorien Gatelys av Andre Gjørven 10:09, man. 7 januar 2019

Sendt til Nesodden og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Stolpene merket 962198 og 962196 (telemerking), to lys på rad, er mørke (den nederste kommer og går). Bør skiftes samtidig med rapportert lampe i krysset ved busstopp Hellvik, og må være et prioritert lyspunkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Byttet til nye LEDarmatur

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Andre Gjørven 23:04, tor. 17 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?