Tilbake til alle rapporter

Fv30 må skrapes.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Vidar Berget 18:51, tir. 8 januar 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Rendalen 3 minutter senere

FV30 gjennom Rendalen må skrapes, før jeg må fakturere fylkeskommunen og Statens vegvesen for reparasjoner av støtdempere, løse skruer o.l. Dette er ikke holdbart. Det har vært sånn siden snøen kom. Det er meeeer enn nok humper og dumper på sommeren.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet ble løst innen rimelig tid.

    Sendt inn av Vidar Berget 06:51, tor. 7 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter