Tilbake til alle rapporter

Reflex mangler på nye benken

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 11:13, fre. 11 januar 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Den nye benken er mørk å lite synlig og står rett i veien. Den bør markeres godt for å spare en nakkeskade.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:24, lør. 9 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:41, søn. 7 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:19, man. 6 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:47, tir. 4 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:22, tir. 2 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:41, fre. 30 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:24, søn. 29 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:38, tir. 29 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:07, tir. 26 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:16, onsdag 1 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:00, onsdag 29 januar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter