Tilbake til alle rapporter

Mange år siden gatelysene ble fikset, nå er over 50% mørke i ytre Gullesfjord. På tide å få gjort noe med dette!

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 04:13, søn. 20 januar 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Kvæfjord 1 minutt senere

Mange år siden gatelysene ble fikset, nå er over 50% mørke i ytre Gullesfjord. På tide å få gjort noe med dette før hele bygda ser ut som den er fraflyttet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter