Tilbake til alle rapporter

Hull i vei

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 07:27, tor. 24 januar 2019

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Ganske stor hull i vei, rett etter rundkjøring.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?