Tilbake til alle rapporter

Overgangen ingen stopper for

Rapportert anonymt 21:25, tor. 24 januar 2019

Sendt til Finnmark og Sør-Varanger 5 minutter senere

Denne overgangen er uoversiktilig og jeg har ikke bare opplevd at ingen stopper, men at biler heller enn å stoppe kjører over i motsatt fil om man allerede er ute i overgangen. Kunne man hatt en annen farge på gatelysene akurat der, sånn at det er markert at "her skjer det noe annet, følg med?"

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 18:42, fre. 22 februar 2019

  • Det har ikke skjedd noe, men det er jo ikke en liten ting heller.

    Publisert anonymt 18:42, fre. 22 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?