Tilbake til alle rapporter

Mørke veier

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:01, tir. 29 januar 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 4 minutter senere

Bør absolutt settes opp gatelys rundt inngangen til de nye leilighetene, henckeltunet. Utrolig mørkt der om kveldene, spesielt før snøen kom

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei Takk for henvendelsen. Den er oversendt veiseksjonen for videre oppfølging. Mvh Hilde Kongsberg kommune

    Sendt inn av Hilde Laugerud 08:06, ons. 30 januar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:47, ons. 27 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:39, tor. 28 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:02, fre. 3 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:21, søn. 2 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:14, søn. 30 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:29, søn. 28 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter