Tilbake til alle rapporter

Lange istapper må fjernes fra bygg/bolig i Stasjonsgata

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Andreas Clement 07:55, man. 4 februar 2019

Sendt til Spydeberg og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Hei, Huset ved Schiegaarden Kina restaurant, i Stasjonsgata 21 henger det noen lange istapper som bør bli fjernet. Disse henger rett over gangveien/fortauet som det daglig går mange barn/voksne forbi. Disse utgjør en potensiell fare om de skulle falle ned på noen forbipasserende. Sender info om dette via denne link, i håp om at dere kan ta dette videre om med de som evt er ansvarlig/eiere av bygningen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter