Tilbake til alle rapporter

Lys i mast virker ikke.

Rapportert i kategorien Trafikklys av Torgeir Westrum 19:58, tir. 5 februar 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Øvre Eiker 2 minutter senere

Har vært slik siden i høst.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:49, ons. 6 mars 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Torgeir Westrum 12:09, søn. 7 april 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter