Tilbake til alle rapporter

Strømledning.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:53, tor. 7 februar 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Gjerstad 1 minutt senere

Sånn ca der pila er, henger det en ledning ned i snøen, mellom to gatelys. Delvis begravd etter brøyting siste ukene. Har hengt og slengt mot veien i kraftig vind. Greit om noen henger denne opp igjen. Mvh, Fast Bruker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 05:35, fre. 8 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter