Tilbake til alle rapporter

Svært mye slaps i vegbanen som gjør det ufremkommelig opp hele Kongevegen, anna stangsveg og thomasine liesveg.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 19:34, lør. 9 februar 2019

Sendt til Kongsvinger og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Det er svært mye slaps i vegbanen opp kongevegen og nærliggende veger. Det trengs skraping men vær snill å ikke tett igjen innkjørsel til gårdsplasser med tung snø/ slaps. Vi kommer oss ikke ut dersom dette nok en gang skjer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Rask respons og min anmodning om ikke å gjøre vår innkjørsel ufremkommelig og steng ble tatt til følge. Dette satt jeg enormt pris på.

    Publisert anonymt 10:02, søn. 10 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter