Tilbake til alle rapporter

Miljøforurensing

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy av Håvard Eian 22:43, tir. 7 juni 2011

Sendt til Roan 2 minutter senere

En bil ble før påske etterlatt foran bensinstasjonen på Roan, og står der fortsatt,nå ribbet for div. deler.
det hevdes at en mann fra Trondheim var på Roan for å hente bilen på tilhenger. Føret var for glatt til å komme over bakkene mellom Roan og Sumstad,dermed ble bilen dumpet ved bensinstasjonen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter