Tilbake til alle rapporter

Gatelys slår seg av og på

Rapportert i kategorien Gatelys av Christina Helen Lystad 19:58, fre. 22 februar 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 2 minutter senere

Flere Gatelys rundt Moses plass slår seg av og på. Lyktestolpe rett ovenfor Moses plass 1 er skeivt og blender inn til beboere i nr 1.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:32, fre. 22 mars 2019

  • Nå blinker det MYE i perioder. Utrolig irriterende når dette gatelyset er vendt mot stuevinduet mitt. Ser det fra sofaen. Har filmet men får ikke lagt til en video av dette.... noen må komme å få dette fikset snarest!

    Sendt inn av Christina Helen Lystad 21:08, tir. 26 mars 2019

  • Gatelyset blinker fremdeles. Lyktestolpen er skeiv, lyser rett inn i det gule huset...

    Sendt inn av Christina Helen Lystad 11:43, fre. 12 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:26, fre. 19 april 2019

  • Gatelyset står fortsatt å blinker rett inn på stua mi. Gatelyset er skeivt. Ser gatelys på samme rekke ved Moses plass er skiftet ut til LED... på tide å få ordnet gatelyset, evt koble fra!

    Sendt inn av Christina Helen Lystad 21:26, fre. 19 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:53, fre. 17 mai 2019

  • Blinker ennå

    Sendt inn av Christina Helen Lystad 21:53, fre. 17 mai 2019

  • Gatelyset blinker nå mer enn tidligere, begynner å bli veldig slitsomt da dette lyset er rettet INN mot stua mi.

    Det MÅ gå an å ta tak i dette, og her kommer noen forslag; 1) Slå av lyset! 2) Skift ut gatelyset til LED gatelys (som forøvrig er blitt skiftet ut til like ved...) 3) Jeg sender faktura for arbeidstimene det tar meg for å fjerne dette gatelyset med rå makt.

    Jeg er veldig usikker på hva som irriterer meg mest, om det er det problemet med at lyset blinker, at Kristiansund kommune IKKE har løst denne saken eller at mangelen på respons er til å grine av..

    Jeg kan godt sende dere en Live stream fra stua mi mot gatelyset om ønskelig? Begynner å bli litt flaut at denne saken har vært åpen siden mars 2019, og det har irritert meg FØR jeg sendte dette inn..

    Regner med jeg ser noen fra teknisk avdeling i kommunen utenfor hos meg før jeg purrer på nytt? Supert!

    På forhånd, takk!

    Sendt inn av Christina Helen Lystad Flatøy 18:13, ons. 25 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter