Tilbake til alle rapporter

Vanskelig å passere gangfelt rullestolbrukere

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 15:28, søn. 24 februar 2019

Sendt til Fet og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Dype groper etter utgraving ved midlertidig gangfelt. Skaper problemer for rullestolbrukere ved kryssing av gangfelt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:38, søn. 24 mars 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 18:38, søn. 24 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?