Tilbake til alle rapporter

Manglende skilting til Helsehuset. Manglende skilting ved nytt gangfelt.

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 08:53, tor. 28 februar 2019

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Adkomst til Helsehuset bør ha skilt ved Bispeveien og ved innkjøringen. Det nye gangfeltet til biblioteket kommer brått på og har ikke skilt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:01, lør. 30 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:01, søn. 28 april 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter