Tilbake til alle rapporter

Manglende skilting til Helsehuset. Manglende skilting ved nytt gangfelt.

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 08:53, tor. 28 februar 2019

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Adkomst til Helsehuset bør ha skilt ved Bispeveien og ved innkjøringen. Det nye gangfeltet til biblioteket kommer brått på og har ikke skilt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:01, lør. 30 mars 2019

  • Still open, via questionnaire, 21:01, søn. 28 april 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?