Tilbake til alle rapporter

15 cm kant ned til omkringliggende nivå.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Espen Hartsang 00:52, tir. 5 mars 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sørum 2 minutter senere

Det er en dårlig dosert sving ut av rundkjøringen, som gjør at mange kjører utenfor. Det er nå kanskje 15 cm ned til omkringliggende nivå. Jeg punkterte der på fredag, og stoppet ved siden av en annen som også hadde punktert. Naboen rapporterte at det sto en med punktert dekk der i dag, og en venninne har punktert der tidligere. Anbefaler å utvidde asfaltkanten, da den blir "spist" opp, eller sette opp ett gjerde så man blir mer klar over at det er større sving enn antatt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter