Tilbake til alle rapporter

Sjeldent snøbrøytet eller strødd

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Malin Hansen 15:45, man. 11 mars 2019

Sendt til Rakkestad og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det er en liten stikk vei opp til huset våres som nå også skal bli en gangvei opp til et nytt felt. Denne veien har blitt måket 2 ganger ca gjennom denne vinteren, selv om de har vært ofte i resten av feltet. I fjord ble ikke dette gjort engang. Denne veien er i enden av Granveien som går over Furubakken og opp mot fladstad jordet, som nå det nye feltet blir bygd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter