Tilbake til alle rapporter

Autovern skadet

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Anders Amundsen 22:09, man. 11 mars 2019

Sendt til Snillfjord og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Skadet autovern ca hvor markør er satt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?