Tilbake til alle rapporter

Dårlige fotgjengeroverganger på Revetal.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 19:29, tor. 14 mars 2019

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Bør det være et fotgjengerfelt ved rundkjøringen i Revetalgata mot Helsehuset? En del eldre rusler til senteret her hver dag. Savner også skilt ved flere fotgjengeroverganger på Revetal. Mange har også 'slitte' striper og er litt vanskelige å se.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:35, tor. 11 april 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter