Tilbake til alle rapporter

Noen av gatelysene i Tetenvegen slår seg ukontrollert av og på. Mulig det er et problem med sensor i forbindelse med tenning av strekket.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 10:16, man. 18 mars 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Åsnes 4 minutter senere

Gatelys kan uten videre slukke og slå seg på igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter