Tilbake til alle rapporter

Lampe knust og lyser svært dårlig

Rapportert i kategorien Gatelys av Per Tore Hove 12:48, ons. 20 mars 2019

Sendt til Naustdal og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Lampe ved busstopp er knust og lyser svært dårlig. Lampa på motsatt side av brua lyser også meget dårlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:55, ons. 17 april 2019

  • Fortsatt ikkje reparert.

    Publisert anonymt 13:15, man. 16 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter