Tilbake til alle rapporter

Gangveibom er kjørt i stykker

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Jahn-Oluf Skonnord 16:25, tor. 21 mars 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Hobøl 5 minutter senere

På toppen av Gullbringa er gangveibommen kjørt i stykker av brøytebilen og bør repareres.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:29, tor. 18 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:18, tor. 16 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:57, ons. 19 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter