Tilbake til alle rapporter

Veldig dårlig vei. Store dumper som gjør at personbiler sliter

Rapportert i kategorien Hull i vei av Kay Pettersen 21:20, søn. 24 mars 2019

Sendt til Nord-Odal og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det har generelt vært dårlig vei i flere år. Det blir hver vår gjort nødreparasjoner. I år har det ikke blitt utført noe. Det bør gjøres en større jobb med masseskifte mm.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?