Tilbake til alle rapporter

Alt for store glipper mellom bru på hver side.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 11:02, man. 25 mars 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Øvre Eiker 3 minutter senere

Selv en SUV rister i filler over disse glippene. Man må delvis over i motsatt kjørefelt for at veien skal bli litt snillere mot bilen. Dette kan fort skape stygge ulykker. Ber om at det blir utbedret når våren setter inn for fullt. Takk på forhånd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Allerede løst neste dag. Dette var kjemperask service. Tusen takk :)

    Publisert anonymt 16:49, tir. 26 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter