Tilbake til alle rapporter

Ingen gatenavn skilt inn til denne gaten

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 22:10, tir. 2 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 4 minutter senere

Ingen gatenavn skilt inn til denne gaten, ikke ved innkjøring til gaten og ikke noe sted inne i gaten

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:47, tir. 30 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:52, ons. 29 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:35, ons. 26 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:38, tor. 1 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter