Tilbake til alle rapporter

Forlatt kjøretøy parkert delvis på gressplen/parkeringsplass

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy av Rune Bjørge 09:42, tir. 9 april 2019

Sendt til Svelvik 2 minutter senere

Kjøretøy har stått forlatt siden høst 2018. Kjøretøyet står delvis på parkeringsplass, delvis parkert på gressplen utenfor Ebbestad skole. Bilen har knust frontrute, og interiør er delvis demontert rundt førerposisjon. Kjøretøyet ser ut til å være av utenlandsk opprinnelse og har stått stille siden det ble forlatt på denne plassen på høstparten 2018

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problem løst

    Sendt inn av Rune Bjørge 05:41, ons. 5 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter