Tilbake til alle rapporter

Forlatt kjøretøy uten kjennemerker

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy av Rune Bjørge 09:48, tir. 9 april 2019

Sendt til Svelvik 1 minutt senere

Forlatt kjøretøy uten kjennemerker på parkeringsplass ved Ebbestad Barnehage. Kjøretøyet ble forlatt på parkeringsplass på starten av 2019. I bilen ligger det flere synlige brev til forskjellige personer bosatt på forskjellige adresser i Fetsund. Bilen har vært til hinder for snørydding på vinterstid, og er hensatt så den er hinder for ferdsel. Det kan også oppstå farlige situasjoner da bilen gjør at det er veldig trangt å komme frem på resten av parkeringsplassene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:21, tir. 7 mai 2019

  • Det er gitt tilbakemelding på at kjøretøyet skal fjernes, men det er ikke gitt noen endelig dato for fjerningen.

    Sendt inn av Rune Bjørge 20:21, tir. 7 mai 2019

  • Tok litt tid, men ble til slutt ordnet.

    Sendt inn av Rune Bjørge 05:38, ons. 5 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter